Przy ewidentnej aprobacie sędziego prowadzącego rozprawę napad policji na weteranów walk o Niepodległość Polski

Niestety Rząd Polski "Dobrej Zmiany" i Pan minister Zbigniew Ziobro nie dadzą sobie rady z reformą sądownictwa, jeżeli funkcjonariusze "starej zmiany" nadal będą bezkarnie mogli postępować jak na filmie poniżej. Sami Państwo oceńcie, czy tak jak na filmie powinna wyglądać "rozprawa sądowa" i interwencja funkcjonariuszy Policji Państwowej. Walka o "uczłowieczenie" Wymiaru tzw. Sprawiedliwości może być przegrana, jeżeli My Obywatele Polski nie sprzeciwimy się zdecydowanie postępowaniu części funkcjonariuszy Państwa Polskiego, którym nadal wydaje się, że mogą działać według sowieckich wzorów.

W czwartek, 6 kwietnia 2017 roku doszło do brutalnej i bezprawnej napaści na wyjątkowo zasłużonych weteranów walk o Niepodległość, dokonanej przez funkcjonariuszy katowickiej policji na sali sądowej w obecności i przy ewidentnej aprobacie sędziego prowadzącego rozprawę. 
 Napaść miała miejsce w sali numer 204 Sądu Rejonowego Katowice-Zachód (nomen omen w dawnym Stalinogrodzie), przy ulicy Warszawskiej 45, w trakcie trwania rozprawy w procesie pana Zygmunta Miernika, fałszywie oskarżonego na wniosek katowickiej prokurator rejonowej "dobrej starej zmiany" pani Dominiki Trojanowskiej. 

Prokurator "dobrej starej zmiany" wystąpiła formalnie w interesie publicznym , chociaż w trybie cywilnym (sic!) w imieniu policjantów z Komisariatu numer 6 w Katowicach, którzy swego czasu przy użyciu siły bronili dobrego imienia sowieckich "wyzwolicieli" oraz pomnika ku ich czci na Placu Wolności w Katowicach przed aktami wandalizmu w wykonaniu pana Zygmunta Miernika. 

Dzielna obrona pomnika ku czci Armii Czerwonej skończyła się ostatecznie klęską policjantów z Komisariatu numer 6 przy ulicy Stawowej w Katowicach oraz ich resortowych mocodawców. Ale, jak widzimy, żądza zemsty na wandalach nadal pozostała. 

W czwartek 06.04.2017 złamał prawo sędzia prowadzący (SSR Grzegorz Grzyb), dopuszczając do brutalnej, bezceremonialnej i bezprawnej napaści funkcjonariuszy katowickiej policji na osoby z grona publiczności, na sali rozpraw, w trakcie trwania rozprawy przez niego prowadzonej oraz dopuszczając do przejęcia przez funkcjonariuszy policji faktycznej, pełnej kontroli nad dalszym przebiegiem rozprawy !!! 

W czwartek 06.04.2017 złamali prawo funkcjonariusze katowickiej policji 
1) nagabując sędziego w trakcie trwania rozprawy do bezprawnego działania wobec osób z grona publiczności 
2) następnie przejmując faktyczną, pełną kontrolę nad dalszym przebiegiem rozprawy, szarpiąc oraz prowokując osoby z grona publiczności na sali rozpraw 
3) w końcu, już poza salą rozpraw, szarpiąc, prowokując oraz próbując bezpodstawnie legitymować osoby z grona publiczności, na korytarzu i na klatce schodowej sądu

Świadkami tych 20-minutowych zajść, już poza salą sądową było kilkudziesięciu przypadkowych interesantów sądu, jak również pracownicy sądu. 

Zarówno sama rozprawa, jak i zajścia na korytarzu i na klatce schodowej sądu były rejestrowane przez dziennikarzy stacji TVN, dziennikarzy niezależnych oraz przez osoby używające w tym celu smartfonów i odtwarzaczy mp3.

Zainteresowanie się TVN-u "sprawą" jest wydarzeniem zarazem śmiesznym i podłym. Ponieważ "Nowa Zmiana" nie przychodzi po "męczenników" "starej zmiany" z kod-u, to może uda się prawdziwych bohaterów walki o Niepodległość Polski wykorzystać w interesie "starej zmiany". Niedoczekanie wasze Panowie i Panie z TVN. Ludzie, którzy całe życie walczyli z komunistycznym bezprawiem doskonale wiedzą o co chodzi.

Po tych wydarzeniach miał miejsce wiec informacyjny przed gmachem sądu, także rejestrowany przez dziennikarzy oraz jego uczestników. 

Jesteśmy zdeterminowani pomóc "Dobrej Zmianie" i będziemy ścigać wszystkich winnych naruszeń prawa, do których doszło w czwartek 06.04.2017 z SSR Grzegorzem Grzybem na czele. Będziemy to robić do końca – ich lub naszego. 

Nie pozwolimy na dalsze trwanie i bezprawne poczynania bękarta okrągłego stołu zwanego fałszywie III RP.

Proces ten, a teraz również ta czwartkowa, brutalna i bezprawna napaść policji, są kolejnymi przejawami wieloletniego, zawziętego oraz bezczelnego nękania pana Zygmunta Miernika – zasłużonego działacza związkowego i niepodległościowego NSZZ "Solidarność" oraz Konfederacji Polski Niepodległej, dwukrotnie internowanego w stanie wojennym, a w 2016 roku skazanego za protest przeciwko sądowej ochronie zbrodniarzy stanu wojennego oraz pozostałych "czerwonych khmerów" PRL. 

Krzysztof Kopeć

na podstawie relacji Adama Słomki

 

2 komentarzy “Przy ewidentnej aprobacie sędziego prowadzącego rozprawę napad policji na weteranów walk o Niepodległość Polski

  • AUTOR namacalnie doswiadczyl jak dziala system , z tym że nie prawny , bo prawda o POLSKIM sądownictwie jest taka że jej ludzie nie zaakceptuja , i dalej żyją w swej niewiedzy ,więcej myślę ze nawet [ moim zdaniem najbardziej inteligentny człowiek z rządu ZBIGNIEW ZIOBRO ] też nie do końca rozumie z czym ma do czynienia a jeśli wie to poraża go ta wiedza , gdyż zmusza ona do ztwierdzenia że cały system prawniczo-sądowniczy nie ma prawa istnieć , co powoduje dosłownie upadek państwa , gdyż standarty prawa na całym świecie , uznawszy sądy które orzekały za przestępcze to ich orzeczenia automatycznie są nie wazne . orzekali 20 lat to wszystko do cofnięcia , w tym momencie już nie istnieje w kraju system prawny , Nikt tego nie chce nikt z góry jestem doskonale obeznany z tematem i wierzcie mi KOLUMBIA ZA CZASÓW PABLO ESCOBAR NIE BYŁA AŻ TAK UMOCZONA SĄDOWNICTWEM JAK POLSKA TO CO AUTOR WIDZIAŁ TE POGADUCHY Z POLICJĄ ITD. TO TAK NORMALNE ŻE JUŻ NA TO NIE PATRZĄ ,WYROKI NAGMINNE DOŻYWOCIA ZA POLITYKÓW LUB PO 12-9-7 LATACH ZMIENIANE Z UNIEWINNIENIEM ,NIE MOŻLIWOŚCIĄ JEST NAWET NAPISANIE ZAŻALENIA ITD. I TEŻ NIE WIEZĘ JUŻ ŻE TO SIĘ ZREFORMUJE , A TERAZ JUŻ OFICJALNIE WIDAĆ NIE MA W SĄDACH NIEZAWISŁOŚCI SĄDY WYSTĄPIŁY PRZECIW-PAŃSTWU TU JUŻ NIE MA WYJŚCIA , A CO Z RESZTĄ ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *