Katolicy bronią katedry w San Juan przed aktywistami LGBT

Forum komentatorów politycznych

Katolicy bronią katedry w San Juan przed aktywistami LGBT

Postautor: Jan Mikos » 05 grudnia 2013, 16:16 - czw

Aktywiści LGBT brutalnie i w wyjątkowo obrzydliwy sposób zaatakowali katolików broniących katedry w argentyńskim mieście San Juan.

Homoseksualiści (około 7000 członków kongresu LGBT) dokonało ataku na ludzi (około 1500 młodych katolików), którzy modlili się, by bronić katedry przed degeneratami, próbującymi wedrzeć się do środka, palącymi podobizny Papieża i plującymi na symbole religijne. Był to klasyczny przykład tego jak rozumieją tolerancję i współczesny świat środowiska LGBT skupione w Polsce przede wszystkim w „Twoim Ruchu” (wcześniej Ruch Palikota).
Mimo niespotykanej wręcz agresji, chrześcijanie wytrwali na modlitwie. Nie dali się sprowokować.
Zwykli prości ludzie, mieszkańcy miasta San Juan, którzy stanęli przed katedrą, broniąc do niej dostępu agresywnym grupom aktywistów LGBT, byli brutalnie poniżani. Aktywiści LGBT zachowywali się w obrzydliwy i odrażający sposób, prezentując zboczone zachowania. Opluwali katolików, obrzucali ich wulgarnymi słowami, rysowali im na twarzach odwrócone krzyże, obrzucali ich bielizną. Mimo to homoseksualna dzicz nie sprowokowała chrześcijan. Nie dopuścili ich do katedry. Modlili się przy tym, nie reagując na obrzydliwe akty agresji. Niektórzy z napastowanych mieli łzy w oczach.


Poniżej link do filmu:

http://www.liveleak.com/ll_embed?f=8aa6a9b14036
Jan Mikos
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 grudnia 2013, 15:48 - czw

Wróć do Aktualności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron