Katolicy bronią katedry w San Juan przed aktywistami LGBT

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #1313
  Jan Mikoś
  Guest

  Aktywiści LGBT brutalnie i w wyjątkowo obrzydliwy sposób zaatakowali katolików broniących katedry w argentyńskim mieście San Juan. Zdarzenie miało miejsce kilka lat temu w Argentynie.

  Homoseksualiści (około 7000 członków kongresu LGBT) dokonało ataku na ludzi (około 1500 młodych katolików), którzy modlili się, by bronić katedry przed ekstremistami, próbującymi wedrzeć się do środka, palącymi podobizny Papieża i plującymi na symbole religijne. Był to klasyczny przykład tego jak rozumieją tolerancję i współczesny świat środowiska lewackiej ekstremy skupione w Polsce wcześniej przede wszystkim w „Twoim Ruchu” (Ruch Palikota) a obecnie w szeregach tzw. „totalnej” opozycji.

  Mimo niespotykanej wręcz agresji, chrześcijanie wytrwali na modlitwie. Nie dali się sprowokować.

  Zwykli prości ludzie, mieszkańcy miasta San Juan, którzy stanęli przed katedrą, broniąc do niej dostępu agresywnym grupom aktywistów LGBT, byli brutalnie poniżani. Aktywiści LGBT zachowywali się w obrzydliwy i odrażający sposób, prezentując zboczone zachowania. Opluwali katolików, obrzucali ich wulgarnymi słowami, rysowali im na twarzach odwrócone krzyże, obrzucali ich bielizną. Mimo to homoseksualna dzicz nie sprowokowała chrześcijan. Nie dopuścili ich do katedry. Modlili się przy tym, nie reagując na obrzydliwe akty agresji. Niektórzy z napastowanych mieli łzy w oczach.

  Poniżej link do filmu:

  http://www.liveleak.com/ll_embed?f=8aa6a9b14036

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.