Espreso TV – Ukraińska rewolucyjna telewizja.

Strona Główna Forums 4. Międzymorze – Wspólna Idea… Espreso TV – Ukraińska rewolucyjna telewizja.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #1170
  admin
  Guest

  Espreso TV – strona internetowa:

  http://espreso.tv/

  Espreso TV to jeden z najnowszych kanałów informacyjnych na Ukrainie nadający aktualnie z wymaganą licencją, przyznaną na początku marca 2014 r. 

  Espreso TV powstał z inicjatywy Nikołaja Kniażyckiego, znanego ukraińskiego deputowanego z frakcji Batkiwszczyna (Ojczyzna) (ukraińska centroprawicowa, poprzednio centroprawicowa i umiarkowanie nacjonalistyczna partia polityczna. W 2008 uzyskała status obserwatora w Europejskiej Partii Ludowej). Kanał wystartował z emisją testową późnym wieczorem 25 listopada br. na satelicie ASTRA 4A (4,8°E).

  Parametry techniczne telewizji:
  Astra 4A (4,8°E)
  tp. B35 (12,380 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)
  ID: Espreso TV
  PID V: 281 (MPEG-2/SD)
  PID A: 282 (ukr)
  PID PCR: 281
  SID: 280
  PID PMT: 280
  Provider: –
  Kodowanie: brak

  Po zwycięstwie Rewolucji Ukraińskiej na początku marca 2014 r. Espreso TV nie tylko uzyskała koncesję na dystrybucję w sieciach kablowych na Ukrainie i na satelicie ASTRA, ale rozpoczęła równolegle nadawanie w innych krajach europejskich. 25 marca 2014 roku, nowy ukraiński kanał informacyjny Espreso TV wszedł z dystrybucją na Łotwę. Kanał znalazł się w ofercie interaktywnej Lattelecom Interactive TV. Espreso TV posiada zezwolenie łotewskiego, narodowego regulatora mediów elektronicznych na nadawanie na terytorium tego kraju.

  Espreso TV – bezpośrednia transmisja:

  http://espreso.tv/stream

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.